066-934-51-42

Звернення №587

Зовнішнє освітлення: Відновлення зовнішнього освітлення
провулок Європейський (Радянський) 10, Добропілля (Донецька)
Звернення отримано:
02.12.2021 16:20
Звернення передано
на виконання:
02.12.2021 16:21
Звернення закрито:
29.12.2021 11:35

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 02 грудня 2021 о 16:20.

2  

Звернення передано на виконання в Міськ транспорт м. Добропілля 02 грудня 2021 о 16:21.

3  

Звернення отримано виконавцем 07 грудня 2021 о 09:40.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 29 грудня 2021 о 11:35. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 29 грудня 2021 о 11:35.