066-934-51-42

Звернення №586

Зовнішнє освітлення: Відновлення зовнішнього освітлення
вулиця Новодобропільська 53, Добропілля (Донецька)
Звернення отримано:
29.11.2021 08:46
Звернення передано
на виконання:
29.11.2021 08:47
Звернення закрито:
02.12.2021 09:03

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 29 листопада 2021 о 08:46.

2  

Звернення передано на виконання в Міськ транспорт м. Добропілля 29 листопада 2021 о 08:47.

3  

Звернення отримано виконавцем 02 грудня 2021 о 09:01.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 02 грудня 2021 о 09:03. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 02 грудня 2021 о 09:03.