066-934-51-42

Звернення №584

Водопостачання та водовідведення: Пориви на мережі холодного водопостачання (вулиця)
вулиця Калинова (Калініна) 32, Добропілля (Донецька)
Звернення отримано:
24.11.2021 09:07
Звернення передано
на виконання:
24.11.2021 09:08
Звернення закрито:
02.12.2021 14:55

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 24 листопада 2021 о 09:07.

2  

Звернення передано на виконання в Добропільське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода Донбасу» 24 листопада 2021 о 09:08.

3  

Звернення отримано виконавцем 01 грудня 2021 о 12:52.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 02 грудня 2021 о 14:55. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 02 грудня 2021 о 14:55.