066-934-51-42

Звернення №577

Зовнішнє освітлення: Відновлення зовнішнього освітлення
вулиця Пирогова 8, Добропілля (Донецька)
Звернення отримано:
11.11.2021 11:32
Звернення передано
на виконання:
11.11.2021 11:33
Звернення закрито:
18.11.2021 09:12

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 листопада 2021 о 11:32.

2  

Звернення передано на виконання в Міськ транспорт м. Добропілля 11 листопада 2021 о 11:33.

3  

Звернення отримано виконавцем 16 листопада 2021 о 10:38.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 18 листопада 2021 о 09:12. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 18 листопада 2021 о 09:12.