066-934-51-42

Звернення №573

Зовнішнє освітлення: Відновлення зовнішнього освітлення
вулиця Стаханова 17, Добропілля (Донецька)
Звернення отримано:
06.10.2021 10:22
Звернення передано
на виконання:
06.10.2021 10:23
Звернення закрито:
16.11.2021 10:28

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 06 жовтня 2021 о 10:22.

2  

Звернення передано на виконання в Міськ транспорт м. Добропілля 06 жовтня 2021 о 10:23.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 жовтня 2021 о 14:00.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 16 листопада 2021 о 10:28.