066-934-51-42

Звернення №571

Контейнерні майданчики, вивіз сміття: Порушення графіка вивозу сміття
вулиця Банкова (Радянська) 13, Добропілля (Донецька)
Звернення отримано:
04.10.2021 14:49
Звернення передано
на виконання:
04.10.2021 14:50
Звернення закрито:
16.11.2021 10:22

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 04 жовтня 2021 о 14:49.

2  

Звернення передано на виконання в ФОП Матяш Андрій Олександрович 04 жовтня 2021 о 14:50.

3  

Звернення отримано виконавцем 16 листопада 2021 о 10:22.

4  

Виконання звернення завершене 16 листопада 2021 о 10:22.