066-934-51-42

Звернення №568

Благоустрій: Стихійні сміттєзвалища
вулиця Саратовська 7, Добропілля (Донецька)
Звернення отримано:
04.10.2021 08:36
Звернення передано
на виконання:
04.10.2021 08:37
Звернення закрито:
16.11.2021 10:23

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 04 жовтня 2021 о 08:36.

2  

Звернення передано на виконання в ФОП Матяш Андрій Олександрович 04 жовтня 2021 о 08:37.

3  

Звернення отримано виконавцем 16 листопада 2021 о 10:23.

4  

Виконання звернення завершене 16 листопада 2021 о 10:23.