066-934-51-42

Звернення №544

Зовнішнє освітлення: Відновлення зовнішнього освітлення
вулиця Банкова (Радянська) 51, Добропілля (Донецька)
Звернення отримано:
03.08.2021 09:31
Звернення передано
на виконання:
03.08.2021 09:32
Звернення закрито:
04.08.2021 11:56

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 03 серпня 2021 о 09:31.

2  

Звернення передано на виконання в Міськ транспорт м. Добропілля 03 серпня 2021 о 09:32.

3  

Звернення отримано виконавцем 04 серпня 2021 о 11:56.

4  

Виконання звернення завершене 04 серпня 2021 о 11:56.